Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Tychach


Nagłówek

Aktualności

PUP w Tychach poszukuje osób do pracy.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na następujących stanowiskach

Aktualna sytuacja na lokalnym rynku pracy - wybrane dane statystyczne

Aktualna sytuacja na lokalnym rynku pracy - wybrane dane statystyczne.

Środki na szkolenia i doradztwo - spotkanie informacyjne w PUP w Tychach

Już wkrótce będą dostępne długo oczekiwane fundusze unijne na szkolenia i doradztwo. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się w jaki sposób można uzyskać nawet do 100.000 zł na rozwój kadr to zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne.

PROJEKT „AKTYWIZACJA ZAWODOWA OSÓB W WIEKU 30+ NA TERENIE POWIATU BIERUŃSKO-LĘDZIŃSKIEGO ORAZ MIASTA TYCHY”

PROJEKT „AKTYWIZACJA ZAWODOWA OSÓB W WIEKU 30+ NA TERENIE POWIATU BIERUŃSKO-LĘDZIŃSKIEGO ORAZ MIASTA TYCHY” NR WND-RPSL.07.01.03-24-019D/15

Spotkanie dla Młodych Przedsiębiorców w ramach programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach

Spotkanie dla Młodych Przedsiębiorców w ramach programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach, organizowane przez Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach oraz Miasto Katowice.

Przedłużenie II edycji naboru w ramach projektu RPO WSL na lata 2014-2020 7.3.3 „Sprawna firma”

Agencja Rozwoju Lokalnego S.A., Operator Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego, informuje o przedłużeniu II edycji naboru do 20 sierpnia 2017 r., mającego na celu wyłonienie kolejnych 10 Uczestników Projektu „Sprawna firma” (5 kobiet i 5 mężczyzn).

Informacje dotyczące nowego terminu rozpoczęcia przyjmowania wniosków oraz nowych rodzajów wsparcia w ramach Programu "Rodzina 500+"

Informacje dotyczące nowego terminu rozpoczęcia przyjmowania wniosków oraz nowych rodzajów wsparcia w ramach Programu "Rodzina 500+"

Projekt „Centrum Usług Rozwojowych w województwie śląskim. Wsparcie na rzecz MSP i ich pracowników”

Projekt „Centrum Usług Rozwojowych w województwie śląskim. Wsparcie na rzecz MSP i ich pracowników” w ramach Działania 8.2 Wzmacnianie potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw, przedsiębiorców i ich pracowników, Poddziałania 8.2.3 Wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników w zakresie rozwoju przedsiębiorstwa

Nabór wniosków o przyznanie środków PFRON

Informujemy, iż Powiatowy Urząd Pracy w Tychach w dniach od 24 do 28 lipca 2017 r. przyjmuje wnioski o przyznanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dotyczące zadań z zakresu zatrudniania i rehabilitacji zawodowej niepełnosprawnych mieszkańców Miasta Tychy.

Nabór wniosków o przyznanie środków na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Informujemy, iż Powiatowy Urząd Pracy w Tychach ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w okresie od 10.07.2017 r. do 14.07.2017 r.

Wyświetlanie 1 - 10 z 48 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę