Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Tychach


Nagłówek

Aktualności

PUP w Tychach poszukuje osób do odbycia stażu.

Aktualnie poszukujemy osób do odbycia stażu na następujących stanowiskach

Aktualna sytuacja na lokalnym rynku pracy - wybrane dane statystyczne

Aktualna sytuacja na lokalnym rynku pracy - wybrane dane statystyczne.

Środki na szkolenia - spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach

Tematem spotkania będzie omówienie możliwość uzyskania dotacji na szkolenia i doradztwo (usługi rozwojowe) dla pracowników oraz kadry zarządzającej przedsiębiorstw sektora MŚP.

Nabór wniosków dotyczących aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych w ramach środków PFRON

Informujemy, iż Powiatowy Urząd Pracy w Tychach w dniach od 22 maja do 2 czerwca 2017 r. przyjmuje wnioski o przyznanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków dotyczących aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych poniżej 30 roku życia (Praca dla Młodych)

Informujemy, iż Powiatowy Urząd Pracy w Tychach w dniach od 1 do 9 czerwca 2017 r. przyjmuje wnioski na instrument rynku pracy - refundacja części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia.

„TRAFNY WYBÓR” - V edycja programu planowania kariery edukacyjnej i zawodowej dla uczniów klas II liceum ogólnokształcącego

Wzorem lat ubiegłych Powiatowy Urząd Pracy w Tychach ponownie realizuje program planowania kariery edukacyjnej i zawodowej dla uczniów klas II liceum ogólnokształcącego „TRAFNY WYBÓR" Jest to już V edycja.

Dofinansowanie usług szkoleniowych i doradczych dla MŚP - Fundusz Górnośląski S.A.

W dniu 9 maja na terenie PUP Tychy odbyło się spotkanie z przedstawicielami Funduszu Górnośląskiego S.A.

IV edycja Akademii Przedsiębiorczości

Park naukowo-technologiczny IT LOFT PARK Tychy wraz z partnerami zapraszają osoby zainteresowane otworzeniem własnej działalności gospodarczej, osoby prowadzące „młode” firmy, a także firmy z terenu województwa śląskiego na IV edycję Akademii Przedsiębiorczości.

Projekt Śląski system PSF wsparciem rozwoju MŚP

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach w partnerstwie z Izbą Rzemieślniczą w Katowicach uzyskała rekomendacje na realizację projektu: „Śląski system PSF wsparciem rozwoju MŚP”, w ramach którego będzie dystrybuować środki finansowe - dofinansowanie na realizację usług doradczych, szkoleniowych dla mikro, małych i średnich firm z województwa śląskiego...

Dofinansowanie usług szkoleniowych i doradczych dla MŚP.

Już wkrótce będą dostępne długo oczekiwane fundusze unijne na szkolenia i doradztwo. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się w jaki sposób można uzyskać nawet do 100.000 zł na rozwój kadr to zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne.

Wyświetlanie 1 - 10 z 36 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę